Бойко Борисов надигра ветераните на "Пирин"

Сподели във Facebook

Ветераните на "Пирин"- Благоевград взеха купа за второ място. Изпуснаха гол, вкаран от премиера Бойко Борисов.

Старите орли загубиха с 2:1 от отбора на Борисов "Витоша"- Бистрица като гост във финала на Зона София, информираха от пресцентъра на ОФК "Пирин".

Дузпа, реализирана от премиера, отреди второто място за Пиринските футболисти.

Благоевградчанинът Иван Цветков на два пъти стреля в гредата след изравняването, но в последната минута на на мача тигрите стигнаха до победата с 2:1 след попадение на бившия футболист на ЦСКА Светослав Петров.

В 26-тата минута Борисов успя да отбележи от фаул, откривайки резултата в полза на домакина “Витоша”.

През второто полувреме зелените изравниха, след изпълнение на Атанас Николов. Около 10-тина минути след почивката орлето отправи точен изстрел право във вратата на домакините за 1:1. На два пъти Иван Цветков имаше шанса да отбележи, но топката срещна гредата. Минута преди края на двубоя “Бистришките тигри” успяха да запишат още едно попадение, което им донесе и победата.