Пирин падна на стадион "Христо Ботев"

Сподели във Facebook
Снимка гонг.бг Снимка: гонг.бг

Отборът на Пирин-Благоевград падна по време на домакинска среща с Етър-Велико търново.

Играчите от Етър победиха с 1:0. Единственото попадение бе дело на Аласана Мане, който се разписа през втората част на срещата.

В 31-ата минута "орлетата" имаха претенции за дузпа, след като Анте Рениа падна в наказателното поле на гостите след контакт с Димо Бакалов.

Съдията Никола Попов обаче не посочи бялата точка. Наставникът Милен Радуканов недоволстваше от решение на Никола Попов за неотсъдено нарушение в полза на благоевградските футболисти. Най-разочаровани останаха стотиците фенове, дошли на стадион "Христо Ботев" снощи да подкрепят пиринци.

Две минути преди края на полувремето Почански от гостите центрира отляво в наказателното поле на домакините и Бадара засече топката, но малко не му достигна да вкара гол.