Пирин би у дома, фенове бесни заради дрегера на мача

Сподели във Facebook
Снимка Пресцентър Снимка: Пресцентър

Пиринци победиха отбора на Поморие на стадион "Христо Ботев".

През първата част зелените владееха инициативата, но допуснаха попадение след контраатака. В 24-та минута Димитър Законов надбяга защитата на зелените и не пропусна останал сам срещу Пангев. Пиринци бързо върнаха гола, като след статично положение Александър Бастунов бе най-съобразителен в наказателното поле на гостите и изравни резултата.

След час игра бе оформено крайното 3:1. Първи гол за Пирин след завърщането му в отбора отбеляза Конър Хендерсън, след страхотен удар от границата на наказателното поле.

Двата отбора направиха здрав мач на осветление, изгледан от близо 1500 зрители.

Любопитно е, че агитката на "орлетата" не присъства на стадиона. Поне 50 фена гледаха мача от бадемовата гора. Това бе в знак на протест, че на стадиона се допускат хора, след проверка с дрегер.

Това бе ипърва победа за орлетата от месец насам.